Ventspils novada domes priekšsēdētāja vietnieka Anda Zariņa apsveikums

Ventspils novada domes priekšsēdētāja vietnieka Anda Zariņa apsveikums

2022-12-23, 08.48

Ziemassvētki ir gaidīšanas laiks, tas ir gada sirsnīgākais un piepildītākais laiks. Ar ziemas saulgriežiem dienas kļūst garākas, un tumsa atkāpjas. Saules pagriešanās uz pavasari ir mūžīgā dzīves ritma apliecinājums, tāpat kā piedzimšanas brīnums, kas stiprina ticību un cerību. Ziemassvētkos tiek iedegtas svecītes, tādējādi tiecoties uz gaismu, un spēku šajā ceļā dod mīlestība. Tādēļ Ziemassvētki aizskar vissmalkākās cilvēka dvēseles stīgas. Tie liek uzmirdzēt labākajam, kas ikvienā no mums ir. 

Palīdzēsim cits citam, dalīsimies tajā, kā mums ir gana, bet citiem trūkst. Uzsmaidīsim viens otram, jo smaids silda sirdi un neko nemaksā. Kopsim tradīcijas, godāsim vecākos un ticēsim jaunajiem. Novēlu ikvienam piedzīvot Ziemassvētku prieku, sirsnīgus brīžus kopā ar ģimeni, tuvajiem un mīļajiem un negaistošu ticību labajam!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm