Ventspils novada domes priekšsēdētāja pirmā vietnieka Gunta Mačtama apsveikums  

Ventspils novada domes priekšsēdētāja pirmā vietnieka Gunta Mačtama apsveikums  

2022-12-23, 08.48

Tuvojas Ziemassvētki, baltums, kas atnāca pie mums ar pirmo sniegu, ienāk arī mūsu sirdīs. Mēs esam aizņemti ikdienas steigā, bet tieši Ziemassvētku laikā atskatāmies uz to, kas ir bijis. Tas ir pārdomu laiks par paveikto, pārdzīvoto, par atbalstu, ko saņemam no sev mīļiem cilvēkiem, un to, ko spējam citiem dot. Un varbūt tieši tas ir īstais Ziemassvētku brīnums – sirdssiltums, ko rada smaids un labs vārds. Laika ritējums aptur savu straujo skrējienu un ļauj mums izvērtēt, kāds tad ir bijis aizvadītais gads, ļauj mums saplānot un izvirzīt jaunus mērķus nākamajam gadam.

Ziemassvētki ir ģimenes svētki, kad gribas būt kopā ar saviem mīļajiem. Lai vai kādas dāvanas jūs izvēlētos, atcerieties, ka pats svarīgākais ir kopā pavadītais laiks. Un reizēm sirdi vairāk silda tās dāvanas, kurās ielikts sirdssiltums, labas domas un patiesa vēlme iepriecināt kādu.

Lai Ziemassvētki nes prieku, saticību un mīlestību jūsu ģimenēs! Lai visas raizes un neizdošanās paliek vecajā gadā, lai jaunais gads nāk ar stipru veselību, radošām domām, lielu enerģiju un panākumiem bagāts. Novēlu jums visiem priecīgus, svētīgus Ziemassvētkus un laimīgu, darbīgu Jauno gadu!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm