Ventspils novada domes priekšsēdētāja Aivara Mucenieka apsveikums

Ventspils novada domes priekšsēdētāja Aivara Mucenieka apsveikums

2022-12-23, 08.48

Atkal pagājis gads – tuvojas Ziemassvētki, un pēc brīža jau būsim uz gadumijas sliekšņa. Laika ritums ir nepielūdzams, tas skaita dienas, stundas un sekundes vienā ritmā. Un mums neatliek nekas cits, kā turēt tam līdzi. Gadam noslēdzoties, mēs gribam atskatīties un izvērtēt aizgājušos divpadsmit mēnešus.
Šis ir bijis notikumiem bagāts gads, bet ne visi tie ir bijuši tādi, par ko mēs esam sapņojuši un gribējuši piedzīvot. Mūsu paaudze pirmoreiz tuvumā sajutusi kara šausmas, kas ikvienam no mums ir licis aizdomāties un izvērtēt, ko pasaulei dod miers un drošība. Mēs visu gadu esam bijuši domās kopā ar ukraiņu tautu, daudzi no mums kaut nedaudz, bet, cik varējuši, palīdzējuši, lai mūsu draugu tauta mazāk izjustu šo milzu ļaunumu. Arī mums visiem šis nav bijis viegls gads, kara šausmas arī mūsu ir dzīvē nesušas pārmaiņas, un ikviens no mums tās izjūt savās ikdienas gaitās. Šajā laikā ir nozīmīgi, lai ikvienam no mums būtu silta sirds – tā ir vērtība, un es esmu pārliecināts, ka tāda ir lielākajai daļai mūsu novada iedzīvotāju, kas spēj ieraudzīt tos, kam klājas grūtāk, kam vajadzīga palīdzība vai dažkārt pat tikvien kā sirsnīga saruna un uzmundrinošs vārds.

Tuvojas gada baltākie un gaišākie svētki, kad mēs katrs kaut ko gaidām. Vai brīnumu? Vai brīnumu, ko gaidām, neradām paši ar savu darbu, attieksmi, atbildību un mīlestību? Gadu mija ir laiks, kad cilvēki vēlas kaut ko mainīt, un, ja neesam ar sevi un savu ceļu apmierināti, tas nozīmē vien to, ka vēl daudz darāmā. Iesākumā – pašam sevī un ap sevi.

Novēlu visiem, lai Ziemassvētku gaišums ienes siltumu un prieku katrā mājā, katrā sirdī. Lai Jaunais gads nāk labiem darbiem un jaunām idejām bagāts! Priecīgus un sirsnības pilnus svētkus!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm