Ventspils novada BJSS sacensības vieglatlētikā U10 vecuma grupai

Ventspils novada BJSS sacensības vieglatlētikā U10 vecuma grupai

2024-05-13, 11.01

9. maijā Tārgales pamatskolas stadionā tika aizvadīts Ventspils novada BJSS čempionāts U10 grupai, kurā piedalījās audzēkņi no Tārgales, Piltenes, Ugāles un Zūru skolas, sacenšoties 60 m skrējienā, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā un 4×200 m stafešu skrējienā. Uzvarētāji tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem.

Par spīti vēsajam rītam cīņas bija intriģējošas. Paldies audzēkņiem par aizraujošajiem startiem un treneriem par audzēkņu sagatavošanu!

60 m un tāllēkšanā uzvarēja Rihards Jēkabsons (rez. 60 m – 10,17 sek., t/l – 3,28 m) un Kate Rutule (rez. 60 m – 10,32 sek. un t/l – 3,26 m); bumbiņas mešanā – Rihards Jēkabsons (rez. 22,94 m) un Katrīna Marija Kukaine (rez. 21,47 m). 4×200 m stafetē zēniem un meitenēm uzvarēja Zūru komandas – Niks Laidiņš, Gustavs Lazdiņš, Rihards Jēkabsons, Emīls Apšenieks (rez. 2:54,64) un meitenēm – Kate Rutule, Elīna Bērtulsone, Estere Bergena, Elza Gruntmane (rez. 2:59,87)

Pilni rezultāti pieejami šeit: https://athletics.lv/lv/event/40208/competitions

Jolanta Ziemele

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm