Zivju tirgus Užavā

Zivju tirgus Užavā

2022-09-26, 10.10

24. septembrī Užavas pagastā notika zivju tirgus. Tas bija pasākums, kurā varēja gan pamieloties, gan nopirkt zivtiņas līdzņemšanai, gan iesaistīties meistarklasēs, gan baudīt kultūras programmu.

Laiks bija kā radīts, lai dotos uz Užavu un novērtētu zivju tirgu. Pirmie apmeklētāji ieradās jau labu laiku pirms pasākuma sākuma un steidza iegādāties zivis, par kuru trūkumu nevarēja sūdzēties.

Katlos kūpēja zivju zupa, zivi varēja nobaudīt arī kopā ar kartupeļiem un biezpienu un vēl citos variantos Kā jau kārtīgā tirgū, andele gāja no rokas, varēja nopirkt arī stādus, traukus, rotas, adījumus un citas vajadzīgas lietas. Kultūras programmu bagātināja gan orķestris, gan deju kolektīvs, gan solisti, notika arī izsole, kurā varēja tikt gan pie produktiem, gan sadzīvē noderīgiem priekšmetiem. Klātesošie dziedāja, dejoja – bija manāms, ka notiekošais viņiem iet pie sirds. Kāds izmantoja izdevību iemūžināt sevi zvejniecības tēmai veltītā fotostūrītī, bet cits sabužināja pie tautas nama atvestos trušus. Paldies visiem, kuri gādāja par svētku prieku!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm