Usmā Deju svētkos uzstāsies vairāk nekā 200 dejotāju   

Usmā Deju svētkos uzstāsies vairāk nekā 200 dejotāju   

2023-05-25, 11.18

10. jūnijā Usmas pagasta pludmalē notiks vērienīgi Deju svētki, kuros piedalīsies vienpadsmit deju kolektīvi ne tikai no Kurzemes, bet arī Vidzemes un Zemgales. Deju koncertā vairāk nekā 200 dejotāju izdejos visu repertuāru no XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku deju lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” programmas. Tādējādi jau vasaras sākumā usmeniekiem un ikvienam pagasta viesim būs iespēja iejusties tik gaidīto svētku noskaņā un izjust latviskās identitātes apliecinājumus, redzot, kā tiek stiprinātas kultūrvēsturiskās tradīcijas.

10. jūnijā vienpadsmit deju kolektīvu dalībnieki pirms koncerta iesaistīsies sporta spēlēs un saliedēšanās aktivitātēs, bet pēc tam plkst. 19 kāps uz skatuves, ļaujot arī lauku reģiona iedzīvotājiem divas stundas izbaudīt kvalitatīvu tradicionālās kultūras mantojumu dejā. Pasākums “Deju svētki Usmā”, ko organizē biedrība “Usmas raksti” sadarbībā ar Usmas pagasta pārvaldi un Usmas tautas namu, izmantojot arī Ventspils novada pašvaldības kultūras projektu konkursā iegūtos līdzekļus, vienlaikus būs arī Usmas ezera vasaras sezonas atklāšana, pēc koncerta notiks disko balle, kurā ieeja būs bez maksas.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm