Turpināsies projekts karjeras atbalstam izglītības iestādēs

Turpināsies projekts karjeras atbalstam izglītības iestādēs

2020-08-28, 08.17

Eiropas Sociālā fonda projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (Vien. Nr. 8.3.5.0./16/I/001) īstenošana turpināsies arī 2020./2021. mācību gadā Ugāles, Piltenes vidusskolās un Tārgales, Zūru pamatskolās 7.-12. klašu izglītojamiem ar mērķi uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs.

Pedagogs karjeras konsultants – Tārgales pamatskolas pedagoģe Eva Zeltzaķe – sniedz gan individuālas konsultācijas, gan grupu karjeras konsultācijas, gan organizē seminārus, kā arī plāno pasākumus, izstrādā aptaujas anketas jauniešiem, lai apzinātu viņu gatavību izdarīt nākotnes karjeras izvēli.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm