Tiks realizēts jaunatnes iniciatīvas projekts ‘PG štābiņš Tārgalē’’

Tiks realizēts jaunatnes iniciatīvas projekts ‘PG štābiņš Tārgalē’’

2022-04-21, 11.56

Ventspils novada dome 2022. gada 1. martā izsludināja konkursu biedrībām/nodibinājumiem, kas veic darbu ar jaunatni, iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. Projekta PuMPuRS* ietvaros saņemot atbalstītu jauniešu iniciatīvu projektiem, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības. Kopumā konkursa ietvaros tika saņemti 6 projektu iesniegumi.

Izvērtējot iesniegtos konkursa projektus, tika apstiprināts biedrības “Piedzīvojuma gars” iesniegtais projekts “PG ŠTĀBIŅŠ TĀRGALĒ”, kurš tiks realizēts no 1. septembra līdz 31. decembrim. Projekta mērķis ir palielināt PMP riska grupas skolēnu motivāciju aktīvi iesaistīties mācībās un veicināt viņu līdzdalību ikdienas dzīvē, pilnveidojot skolēnu pašizaugsmei nepieciešamās prasmes. Projekta laikā skolēni pilnveidos tādas prasmes kā komunikācijas prasmes, empātija, sadarbība, mērķtiecība u.c.

“PuMPuRS” projekti ir vērsti uz izglītojamo motivācijas palielināšanu, lai riska grupā esošie jaunieši nepārtrauktu mācības priekšlaicīgi, kā arī izglītības turpināšanu un pašu jauniešu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē.

Vairāk informācijas par projektu: http://www.pumpurs.lv/lv/jaunatnes-iniciativu-projekti

*Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS) tiks īstenots līdz 2022. gada 31. decembrim. Projekta mērķa grupa ir vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam. Projektu īsteno Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar pilsētu un novadu pašvaldībām un valsts profesionālās izglītības iestādēm.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm