Tiešsaistes sapulce skolotājiem “Izglītība ir maratons”

Tiešsaistes sapulce skolotājiem “Izglītība ir maratons”

2023-11-07, 08.43

Valsts izglītības satura centrs aicina novada skolotājus uz tiešsaistes sapulci “Izglītība ir maratons” otrdien, 14. novembrī, plkst. 16.00 ZOOM platformā, “Skola2030” mājaslapā un YouTube kanālā.

Izglītība ir maratons, nevis sprints. Vērtēšana ir arī atgriezeniskā saite, ne tikai atzīme. Skaidri vērtēšanas kritēriji un mērķi, patstāvīgs mācīšanās process, kā arī savstarpējais atbalsts un komandas darbs ir galvenie priekšnosacījumi, lai kopā palīdzētu Latvijas bērniem un jauniešiem noskriet izglītības maratonu no pirmsskolas līdz vidusskolai un nodrošinātu Latvijas izglītībai gaišu nākotni.

Kā atbalstīt skolēnus, sniedzot atgriezenisko saiti? Kā skaidrot vecākiem pilnveidoto vērtēšanas sistēmu? Kā iedvesmot citus un attīstīties pašam? Sapulces laikā varēs rast atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, kā arī saņemt praktiskos padomus un rīkus komunicēšanai ar vecākiem un skolēniem par pilnveidoto vērtēšanas sistēmu.

Sapulcē piedalīsies:
Pāvels Pestovs, VISC vecākais eksperts, Rīgas 72. vidusskolas direktors;
Edmunds Vanags, klīniskais psihologs, LU lektors.
Sapulci vadīs Inga Akmentiņa-Smildziņa, vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm