Tārgales pamatskolā noslēgušies pārbūves darbi

2021-12-22, 12.01

Izmantojot Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda un Ventspils novada pašvaldības finansējumu, Tārgales pamatskolā veikta lifta izbūve telpu pieejamības nodrošināšanai visām personu grupām, apkures sistēmas pārbūve, gaiteņu atjaunošana, kā arī skolai pieguļošās teritorijas labiekārtošanas darbi – izveidots bērnu rotaļu laukums.
Būvdarbi bija uzticēti SIA “Pilsbūve”, būvuzraudzība – SIA “VENTEG”, bet autoruzraudzība – SIA “Arhitektūras un dizaina studija” un SIA “Volts 1” darbiniekiem.
Darbi veikti, īstenot projektu “Izglītības, kultūras vietas pārbūve un vides pieejamības nodrošināšana Tārgalē” Nr. 20-08-FL04-F043.0203-000001.
Būvdarbu izmaksas ir 474 687,77 eiro, Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda līdzfinansē 106 630,15 eiro, bet Ventspils novada pašvaldības finansējums ir 368 057,62 eiro.