Tārgalē piejūras folkloras festivāls (fotogalerija 31.08.19.)

Tārgalē piejūras folkloras festivāls (fotogalerija 31.08.19.)

2019-09-01, 09.35

Tārgales pagastā Lībiešu zvejnieku sētā notika piejūras folkloras festivāls “Kaijas balss”. Pasākums sāksies plkst. 18. Tajā piedalīsies Palangas folkloras ansamblis “Meguva”, Rucavas tradīciju klubs “Rucavas sievas”, Liepājas folkloras kopa “Vēlava”, Ventspils folkloras kopa “Rotaļnieks” un Tārgales folkloras kopa “Kāndla”. Par dančiem rūpēsies kapela “Strops”.Festivāls tiek rīkots, lai pievērstu sabiedrības uzmanību lībiešu kultūras mantojumam, uzzinot arī to, kādas tradīcijas ir aktuālas citos piejūras novados. Tā būs iespēja sadzirdēt dažādas dziesmas un iesaistīties dančos. Pasākuma noslēgums plkst. 20.30 paredzēts Liepenes jūrmalā, kur tārgalnieki ar saviem visiem iesaistīsies Seno ugunskuru naktī, tā pievēršot uzmanību Baltijas jūras saudzēšanai un dabas resursu saglabāšanai nākamajām paaudzēm.

 

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm