Skaistā tradīcijā pasniedz novada apbalvojumus

Skaistā tradīcijā pasniedz novada apbalvojumus

2022-11-18, 19.55

Ventspils novadā ir skaista tradīcija – 18. novembrī sveikt tos, kas darījuši vairāk, nekā no viņiem tiek prasīts, kuri bijuši īpaši enerģiski un sirdsdāsni.

Šoreiz svinīgais sarīkojums notika Piltenes kultūras namā, un pašvaldības vadība pasniedza septiņus Pateicības, septiņus Atzinības un piecus Goda rakstus. Tāpat tika sumināti arī sportisti, kuri sasnieguši labus rezultātus dažāda mēroga sacensībās, un treneris, kurš sagatavoja savu audzēkni, lai viņš varētu gūt labus rezultātus. Sveicamo personu vidū bija tādi, kuri visu mūžu dzīvo Ventspils novadā, bet bija arī tādi, kas tajā iejutušies salīdzinoši nesen, bet tik un tā lepojas ar piederību tieši šim novadam. Izskanēja daudzi un sirsnīgi, emocionāli piepildīti “Paldies”, tāpat cilvēki teica: “Gods kalpot Latvijai” un “Slava Ukrainai!”, jo kopš februāra Latvija ir jo cieši saistīta ar valsti, kura piedzīvo lielvaras uzbrukumu.

Goda rakstu saņēmēji uzsvēra, ka strādā komandā, tāpēc apbalvojums pienākas ne tikai viņiem, bet arī citiem, kas vienmēr palīdz un aizrautīgi uztver dažādas idejas. Apbalvoto vidū bija dažādu profesiju pārstāvji, kā jaunieši, tā seniori un cilvēki, kuriem ir aktīvas darba gaitas, un mēs lepojamies ar katru no viņiem, jo ikviens darbs ir tā vērts, lai to pieminētu, iedvesmojot arī citus. Uzmundrinošus vārdus klātesošajiem veltīja arī dziedātājs Jānis Moseijs, bet Užavas instrumentālais ansamblis spēlēja melodijas, kuras zina katrs latvietis. Lai visiem skaisti valsts svētki – saules mūžu Latvijai!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm