“Salidojuma kauss basketbolā” Puzē

“Salidojuma kauss basketbolā” Puzē

2023-02-27, 14.59

Puzē 25. februārī tika organizēts “Salidojuma kauss basketbolā” Puzes pamatskolas absolventiem un draugiem. Īpašs tas bija tādēļ, ka šis bija piektais jubilejas salidojuma kauss, jo Covid-19 pandēmijas dēļ 2021. gadā un 2022. gadā pasākums nevarēja notikt. Līdz ar to Puzes pamatskolas absolventi tagad bija ļoti atsaucīgi un gribēja sportot.

Salidojuma kausā startēja četras komandas: Rīgas komanda, kuru pārstāvēja šobrīd Rīgā un Pierīgā dzīvojošie Puzes pamatskolas absolventi un draugi. Pārējās trīs komandas tika izveidotas pirms turnīra drafta ceremonijā, kur sanākušie absolventi tika sadalīti Blāzmas, Puzes un Talsu komandās – šo komandu absolventi dzīvo Ventspils novadā, Ventspilī, Talsos un Īrijā.

Komandas aizvadīja spēles savā starpā, izspēlējot apļa turnīru, lai savā īpašumā iegūtu galveno balvu – salidojuma kausu. Spēles notika atraisītā gaisotnē, tās, protams, bija interesantas un pat ļoti azartiskas. Par piektā jubilejas salidojuma kausa uzvarētāju tika kronēta Blāzmas komanda, otrajā vietā ierindojās Rīgas komanda un trešajā – Talsu komanda.

Spēļu starplaikos notika arī konkursi: labākais soda metienu izpildītājs, labākais trīspunktu metienu izpildītājs un prasmju konkurss. Šajos mini konkursos labākie izrādījās komandu “Talsi” un “Blāzma” pārstāvji: soda metienu labākais izpildītājs Ričards Čače (Talsi), trīspunktu metienu labākais izpildītājs Juris Brīvnieks (Blāzma) un prasmju konkursa uzvarētājs Arvis Anderšmits (Blāzma). Tika noteikts arī turnīra rezultatīvākais spēlētājs jeb MVP, un tas bija komandas “Blāzma” pārstāvis Andrejs Černuho.

Liels paldies Puzes pamatskolas absolventiem, Ventspils novada pašvaldībai par līdzdalību turnīra organizēšanā. Vislielākais paldies galvenajam turnīra idejas autoram Naurim Zariņam, arī Mārcim Zariņam un pārējai komandai. Uz tikšanos salidojuma kausā 2024. gadā.

Puzes pagasta sporta darba organizators Arvis Anderšmits
Raita Mūrnieka foto

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm