Radošā darbnīca  “Mana runa pārliecina”

Radošā darbnīca  “Mana runa pārliecina”

2022-05-27, 11.31

18. maijā, pateicoties iniciatīvai “Latvijas Skolas soma”, Tārgales pamatskolas 6.–9. klašu skolēniem bija iespēja tikties ar improvizatoru un pasākumu vadītāju Dzintaru Rožkalnu.

Balstoties uz improvizācijas teātri, meistarklasēs pārbaudītiem uzdevumiem, kā arī caur smiekliem un jokiem mēs radošajā darbnīcā ieguvām priekšstatu, kas ir publiskā runa, kā pārvarēt bailes, paust viedokli, ieinteresēt publiku un noturēt tās uzmanību.                     

Devītajiem tas bija noderīgi, jo pavisam drīz bija jāuzstājas Latviešu valodas eksāmena runas daļā. Pārējiem apgūtās prasmes noderēs uzstājoties ar radošajiem darbiem, aizstāvot savas izveidotās prezentācijas mācību stundās.

9. klases skolnieces Devora un Daniella