Pūtēju orķestris “Ugāle” skan Liepājā

Pūtēju orķestris “Ugāle” skan Liepājā

2022-06-13, 16.10

Pūtēju orķestris “Ugāle” kopā ar Kurzemes un Pierīgas pūtēju orķestriem 12. jūnijā piedalījās XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku ieskaņas koncertā koncertdārzā “Pūt, vējiņi!”, kur aizkustināja visus klausītājus.

Liepājas atjaunotajā koncertdārzā izskanēja dažādi skaņdarbi, parādot gan tradicionālu, gan mūsdienīgu pūtēju orķestru skanējumu, koncerta mākslinieciskais vadītājs – Jānis Retenais un režisore – Elīna Apsīte.

Ventspils novada Kultūras nodaļas vadītāja Zane Pamše atklāj, ka koncerta laikā jutās ļoti aizkustināta:
“Šis koncerts mani tā saviļņoja, ka, klausoties skaņdarbu “Pūt, vējiņi”, man asaras bija acīs, un es domāju, ka manas asaras šim skaistajam skaņdarbam nav veltas, jo tā ir Imanta Kalniņa Liepāja. Manuprāt, mūsu orķestris ļoti labi sevi parādīja, koncerta kopskaņa bija jauka, noskaņojums –  sirsnīgs un tāds, kādam ir jābūt gaidot Dziesmu svētkus.”

Savās emocijās dalījās arī pūtēju orķestra “Ugāle” diriģents Jānis Smilga: “Paldies jāsaka visam kolektīvam, tiešām mūsu kopdarbs, mēģinājumu process no pavasara vainagojās ar skaistu koncertu, kā arī prieks, ka visi pūtēju orķestru kolektīvi bija ļoti labi sagatavojušies. Koncerts bija uz augsta pacēluma viļņa, publika bija sajūsmā. Protams, vislielākā pateicība ir Ventspils novada pašvaldībai par atvēlēto transportu un gardajām pusdienām. Liepāja mūs uzņēma saulaina un bez lieliem vējiem, kopumā bija vērtīga un izdevusies diena.”

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm