Projekta “TAK-UGĀLE – pastaigu takas labiekārtošana” aktualitātes

Projekta “TAK-UGĀLE – pastaigu takas labiekārtošana” aktualitātes

2022-09-26, 15.47

Ugāles pagastā notiek pastaigu takas labiekārtojuma elementu izvietošana, uzstādīšana, kuru veic SIA “Pretpils”. Takā uzstādīts arī cilvēku plūsmas mērītājs, kas savienots ar idejas autores datoru, kurā būs redzami taku izstaigājušo skaits  pa dienām, mēnešiem un gadu.

Projekta “TAK-UGĀLE- pastaigu takas labiekārtošana” (Nr. 22-08-AL17-A019.2203-000008) mērķis ir izcelt Ugāles mežu varenību un bagātības, stiprināt ugālnieku identitāti, veidojot izpratni par ciema attīstības vēsturi, piesaistot tūristus Ugālei un novadam, labiekārtojot 6 km garu apļveida dabas taku ar soliņiem, norādēm, informatīvām plāksnēm, stendu, šūpolēm, trepēm, tiltiņiem u.c.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 50 000 eiro, publiskais finansējums 45 000 eiro (ELFLA – Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai), pašvaldības līdzfinansējums 5000 eiro.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm