Popiņiem 4. vieta Ventspils pilsētas čempionātā volejbolā

Popiņiem 4. vieta Ventspils pilsētas čempionātā volejbolā

2021-12-20, 17.38

Pilsētas čempionāts volejbolā noslēdzies ar Z/S “Vālodzes” komandas uzvaru, kas finālcīņā ar 3:1 (25:21, 20:25, 25:16, 25:23) pieveica Skrundas komandu. Bronzas spēlē labāki izrādījās “Karo Wood” volejbolisti, pieveicot Popes komandu ar rezultātu 3:0.
Pusfinālos Z/S “Vālodzes” ar 3:1 pārspēja Karo Wood, bet Skrundas spēlētāji ar rezultātu 3:0 uzvarēja Popes komandu.
Popes komandas sastāvā spēlēja – Endijs Skolmeistars, Andris Graudužis, Nauris Meiris, Kārlis Bērziņš, Mariss Gredzens, Normunds Auns, Aleksiss Kristiņš, Kaspars Kristiņš, Ojārs Grinbergs, Kristiāns Meiris, Sandris Jankevičus.

Foto: Aivars Ķesteris

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm