Popes kauss volejbolā (fotogalerija)

2020-02-10, 12.13

8. februārī Popes sporta centrā norisinājās “Popes kauss volejbolā”. Sacensībām bija pieteikušās 5 komandas, katrai aizvadot 4 apakšgrupas spēles līdz 2 setu uzvarai, neizšķirta gadījumā 3. sets līdz 15 punktiem. Pārtraukumā norisinājās Fans Ventspils servju konkurss, kurā dalībniekiem servējot pāri tīklam un trāpot pa kādu no Fans maisiņiem bija iespēja tikt pie noderīgām un vērtīgām balvām.

Popes kausa 2020 volejbolā:
5. Vieta “Špinātu banda” – Daniels Matīss Kraučs, Roberts Grinbergs, Krists Tinte, Rainers Leitarts, Aigars Roderis Roderts, Kristers Tauriņš.
4. Vieta “Rinda” – Olafs Vočtavs, Kārlis Mačtams, Mikus Podnieks, Kristers Karlovskis, Dāvids Lerhs, Ēriks Sanders.
3. Vieta “Ventava” – Ando Bože, Nauris Mizovskis, Sandis Veliczko, Andris Ignatovs, Einārs Barkāns, Andris Heidmanis, Andis Veidenbaums.
2. Vieta “Pope” – Endijs Skolmeistars, Mārtiņš Meiris, Jānis Jāne, Andris Graudužis, Normunds Auns, Klāvs Vīksne, Sandris Jankevičus.
1. Vieta ”Dūži” – Arvis Anderšmits, Jēkabs Avotiņš, Ingus Peterfelds, Mariss Gredzens, Matīss Gredzens, Agris Bileskalns, Kārlis Libkovskis.
Paldies palīgiem un sacensību atbalstītājiem: SIA “ARB Pope”, Ventspils novada pašvaldība, Fans Ventspils, Mājai un Dārzam, Biedrība “Popes Muiža”, Volejbola klubs “POPE”, Popes pagasta pārvalde.