Popē aizvadīts pavasara mix volejbola turnīrs “3+1”

2023-03-13, 13.47

1. vieta VK “POPE” – Sandris Jankevičus, Līga Šulca, Endijs Skolmeistars, Normunds Auns.

2. vieta komandai “BŪS” – Nikola Mūrniece, Aleksis Gorjunovs, Daniels Rašmanis, Andris Graudužis.

3. vieta komandai “Viena +3” – Anita Žeimunde, Jānis Ungurs, Andris Žeimunds, Kārlis Libkovskis.

4. vieta komandai “Pārsteigums” – Laine Smukuma, Pēteris Pitāns, Dāvis Vētra, Rūdolfs Toms Mežulis.

5. vieta komandai “Popkorns” – Jānis Jāne, Anna Melnbārde, Edgars Kotljarevskis, Klāvs Bogdānovs.

6. vieta komandai “Sniķeru tačka” – Agris Bileskalns, Jānis Krauze, Anita Indāne, Māris Indāns.

7. vieta komandai “Ance” – Kristiāns Tinte, Kaspars Freimants, Krists Tinte, Megija Šace.

Paldies turnīra atbalstītājiem: Ventspils novada pašvaldībai, volejbola klubam “POPE”, Popes pagasta pārvaldei un Popes kultūras namam.

Sandris Jankevičus