Popē aizvadīts čempionāts pludmales volejbolā sievietēm

Popē aizvadīts čempionāts pludmales volejbolā sievietēm

2022-06-13, 08.40

11. jūnijā Popes pagasta atpūtas bāzē norisinājās Ventspils novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā sievietēm. Čempionātā piedalījās seši pāri no Ventspils un novada. Spēles norisinājās divās apakšgrupās līdz divu setu uzvarai. Katras apakšgrupas divas labākās komandas kvalificējās pusfinālam. Pirms pusfināla spēlēm norisinājās Fans Ventspils apakšējo piespēļu konkurss, kurā uzvaru izcīnīja Anita Indāne.

Ventspils novada atklātā pludmales volejbola čempionāta sievietēm vietu sadalījums –
1. vieta – Anita Žeimunde / Anita Indāne;
2. vieta VPVK “Bloks” – Patrīcija Āboliņa / Angelina Karpinska;
3. vieta – Baiba Šefanovska / Sintija Zariņa;
4. vieta VPVK “Bloks” – Naomia Rozentāle / Luīze Priedoliņa;
5. vieta – Nikola Mūrniece / Anna Melnbārde;
6. vieta VPVK “Bloks” – Kerija Kate Tālberga / Evelīna Pētersone.

Paldies sacensību atbalstītājiem: volejbola klubam “Pope”, Fans Ventspils, Z/S “Bērziņi”, Ventspils novada pašvaldībai, Popes pagasta pārvaldei. Liels paldies trenerim Edgaram Zviedrānam par palīdzību un iesaisti jauniešu motivēšanā.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm