Pludmales volejbola turnīrā Popē (fotogalerija)

2019-06-26, 10.17

22. jūnijā Popes pagasta atpūtas bāzē norisinājās pludmales volejbola turnīrs vīriešiem. Turnīram bija pieteikušies 10 pludmales volejbola pāri.
Spēlē par 3. vietu Mārtiņš Meiris/Endijs Skolmeistars ar rezultātu 21:13 pieveica Aleksi Kristiņu/Olafu Vočtavu.
Bet finālā par 1. vietu tikās Andrejs Černuho/Andis Bertāns un Matīss Gredzens/Jānis Zemels, ar rezultātu 21:18 spraigā cīņā pārāki Černuho/Bertāns.
Turnīru atbalstīja: ģenerālsponsors SIA “ARB Pope”, atbalsts no “Mājai un Dārzam”, Ventspils novada pašvaldības, biedrības “Popes Muiža”, Popes pagasta pārvaldes, volejbola kluba “Pope”.