Piltenes pamatskolā izmanto īpašus robotu komplektus

Piltenes pamatskolā izmanto īpašus robotu komplektus

2023-01-11, 14.48

Piltenes pamatskola ir iegādājusies jaunu un modernu tehnoloģiju – “Lego Education Spike” robotu komplektus. Šo komplektu iegādes mērķis ir attīstīt skolēnu zināšanas robotikas pamatos un uzlabot viņu spēju radoši domāt un sadarboties, kā arī attīstīt interesi par STEM jomām, kas mūsdienu pasaulē ieņem arvien nozīmīgāku lomu.

Madaras Šternas-Matisones foto

“Lego Education Spike” ir robotikas komplekts, kas izstrādāts izglītības iestādēm, un tas sastāv no dažādiem elementiem – skolēniem tik labi pazīstamajiem lego klucīšiem, sensoriem un motoriem. Izmantojot šos elementus, iespējams izprast, kā roboti darbojas un kā tie var tikt izmantoti dažādu mērķu sasniegšanai. Papildu robotu uzbūves un darbības principu izpratnei tiek attīstītas zināšanas arī matemātikā un fizikā.

Iegādājoties robotikas komplektus un ieviešot tos mācību darba norisē, mēs dodam saviem skolēniem iespēju apgūt jaunas un aizraujošas prasmes, kuras ir svarīgas 21. gadsimta tehnoloģiju pasaulē. Ceram, ka šie komplekti radīs skolēnos interesi par tehnoloģiju jomu, tādējādi palīdzot viņiem izprast robotikas pamatprincipus vai pat atrast ceļu uz nākotnes profesiju.

Datorikas skolotāja Madara Šterna-Matisone

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm