Piltenē tiksies pašvaldību izpilddirektori

2023-01-30, 16.11

Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācija regulāri rīko izpilddirektoru tikšanās, un šoreiz tā 3. februārī notiks Piltenes kultūras namā.

Ievadvārdus teiks asociācijas priekšsēdētājs Uģis Fjodorovs, bet Ventspils novada pašvaldības izpilddirektors Juris Krilovskis būs sagatavojis prezentāciju par Ventspils novadu.

Dienas centrālā tēma ir “Digitālās transformācijas pieredze. Ceļā uz viedām pašvaldībām”. Par to runās speciālisti no Ventspils un Valmieras, tiks apskatīta Jelgavas pieredze. Tiks diskutēts par jauno Pašvaldību likumu un to, kāda ir pašvaldību izpilddirektoru loma pašvaldību darbā.

Pēc tam pasākuma dalībnieki apskatīs vienu no lielākajiem uzņēmumiem Ventspils novadā – kokzāģētavu “Kurekss”, kas vienlaikus ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem novadā. “Kureksā” ražo augstvērtīgus izstrādājumus – dažādu veidu konstrukciju materiālus, latas un dēļus.