Piedzīvojumi Rīgas Zooloģiskajā dārzā

Piedzīvojumi Rīgas Zooloģiskajā dārzā

2024-05-13, 09.46

Vinnijs Pūks būtu teicis, ka diena šodien ir tieši tik laba, lai dotos ciemos. Un kāpēc gan, lai nepaviesotos Rīgas Zoo? Tā domāja arī sākumskolas skolēni un kultūrizglītojošās programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros devās uz Rīgu, lai piedalītos nodarbībā “Dzīvnieki Latvijas dabā un kultūrā”.

Bērni sadalījās grupās un veica dažādus uzdevumus, iepazīstoties ar dzīvniekiem Latvijas pilsētu ģerboņos, diskutējot un argumentējot, kāpēc ģerboņos attēloti tieši šie dzīvnieki. Par dzīvniekiem tika lasītas teikas un nostāsti, iepazīts to dzīvesveids savvaļā. Nodarbības noslēgumā grupas, saliekot kopā kā puzles daļas, izveidoja Latvijas karti.

Pēc  nodarbības skolēni devās apciemot pārējos zooloģiskā dārza iemītniekus. Un kad jūs pēdējo reizi bijāt zooloģiskajā dārzā Rīgā? Aizbrauciet!

Popes pamatskola

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm