Piedalījāmies konkursā “Deju ritmi 2023” Liepājā

Piedalījāmies konkursā “Deju ritmi 2023” Liepājā

2023-03-15, 10.43

Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē norisinājās Liepājas mūsdienu deju radošais konkurss–festivāls ”Deju ritmi”. Šajā konkursā piedalījās 800 mazi un lieli dejotāji, tajā skaitā Piltenes pamatskolas dejotāju duets – Anna Uzpila un Unda Berga.

Meitenes konkursam sagatavoja skolotāja un deju horeogrāfe Svetlana Grundmane. Piltenes pamatskolas dejotāju duets savā kategorijā izcīnīja godpilno 3. vietu. Šāds novērtējums ir daudzu treniņu, kā arī skolotājas un meiteņu neatlaidības un gribasspēka sasniegums. Izmantojot radošumu, grupas deja tika pārveidota par dueta deju.

Dejā tika izmantoti pārsteiguma efekti – riepa un lupas kā mazas ekstras, lai piedotu dejai raksturu un dzirkstelīti. Papildu atribūti dejā, protams, nav galvenais, uz ko skatās, galvenais ir kustības un enerģija, un meitenēm tās bija ļoti daudz! Pilteniecēm šī bija pirmā reize, uzstājoties kā duetam. Festivāls “Deju ritmi” bija lieliska iespēja parādīt savu dejotprasmi un plastiku.

Žūrijas vērtējumam tika izdejotas 67 dejas dažādos stilos. Festivāla norisi vērtēja Latvijas Mūsdienu deju asociācijas un starptautiskās kategorijas tiesneši. Paldies Liepājas Bērnu un jaunatnes centra radošajai komandai par šo iespēju, bet vislielākais paldies mūsu horeogrāfei Svetlanai Grundmanei par treniņiem un tiekšanos uz priekšu, lai mēs nepadotos. Un ceram, ka būs vēl daudz šādu iespēju!

Piltenes pamatskolas 7. klases skolniece Unda Berga

Svetlanas Grundmanes foto

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm