Kultūras akadēmijas Zinātnieciskās pētniecības centrs veic pētījumu (fotogalerija)

Kultūras akadēmijas Zinātnieciskās pētniecības centrs veic pētījumu (fotogalerija)

2020-08-21, 13.00

Līdz 21. augustam Ventspils novadā strādāja pie Ventspils novada kultūras attīstības programmas 2021.–2026. gadam. Ventspils novada kultūras attīstības programmas 2021.–2026. gadam būs vidēja termiņa politikas plānošanas dokuments, kas noteiks novada kultūras attīstības prioritātes, rīcības virzienus un uzdevumus, kā arī raksturos pārvaldību un resursus mērķu sasniegšanai. Programmā tiks plānota Ventspils novada kultūras jomas attīstība, noteikti vidējā termiņā sasniedzamie kultūras jomas attīstības rezultāti, izvērtējot līdzšinējā politikā sasniegto, ņemot vērā aktuālās novada iedzīvotāju vajadzības un kultūras attīstības kontekstuālos faktorus.
Programma tiks balstīta šādos Ventspils novada attīstības plānošanas dokumentos:
 Ventspils novada ilgtspējīgas attīstības stratēģija 2014.–2030. gadam,
 Ventspils novada kultūrvēsturisko objektu ilgtermiņa darbības stratēģija 2017.–2025. gadam,
 Ventspils novada attīstības programma 2020.–2026. gadam (projekts).
Attīstības programmas izstrādē piedalījās novada kultūras darbinieki (kultūras un tautas namu vadītājas, amatierkolektīvu vadītāji, bibliotekāri, kultūrizglītības iestāžu darbinieki, novadpētniecības ekspozīciju vadītāji), tūrisma nozares un sabiedrisko organizāciju pārstāvji. Tika veiktas intervijas, organizēti semināri. Pētījumu gala dokumentu izstrādās Latvijas Kultūras akadēmijas pētnieku grupa profesores Zinātniskās pētniecības centra vadītājas Andas Laķes vadībā.

 

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika