Paziņojums par Ventspils novada Izglītības nozares attīstības stratēģijas 2023.-2028. gadam sabiedrisko apspriešanu

2023-02-22, 08.15

No 2023. gada 22. februāra līdz 10. martam sabiedriskajai apspriešanai tiek nodota Ventspils novada Izglītības nozares attīstības stratēģija 2023.-2028. gadam.

Stratēģija ir pašvaldības līmeņa vidēja termiņa izglītības nozares attīstības plānošanas dokuments, kurā sniegts konspektīvs ieskats esošās situācijas raksturojumā, analizēts izglītības nozares attīstības politikas plānošanas konteksts Eiropas, nacionālā un reģionālā līmenī, kā arī noteikti ilgtermiņa stratēģiskie uzstādījumi-vīzija, virsmērķis, attīstības prioritātes, kā arī līdz 2028. gadam īstenojamie rīcības virzieni, uzdevumi un sasniedzamie rezultāti.

Publiskās apspriešanas laikā ar Stratēģiju iespējams iepazīties:

• elektroniski – Ventspils novada pašvaldības tīmekļa vietnē: www.ventspilsnovads.lv;
  • klātienē – Ventspils novada pašvaldības Izglītības pārvaldē, Kuldīgas ielā 3, Ventspilī, apmeklētāju pieņemšanas laikā.

Rakstiskus priekšlikumus iespējams iesniegt līdz 2023. gada 10. martam:

• nosūtot pa pastu Ventspils novada pašvaldībai (pasta zīmogs līdz 10.03.2023.), adrese: Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601;
  • nosūtot uz e-pasta adresi Ventspils novada pašvaldībai elektroniski parakstītu iesniegumu: [email protected];
  • klātienē – iesniedzot pašvaldībā, adrese: Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601.

VENTSPILS NOVADA IZGLĪTĪBAS NOZARES ATTĪSTĪBAS STRATĒĢIJA 2023.-2028. GADAM