Pašvaldības atbalsts jauniešu aktivitātēm  

Pašvaldības atbalsts jauniešu aktivitātēm  

2022-05-13, 09.57

 

Ventspils novada pašvaldība tradicionāli rīko projektu konkursu “Jaunietis darbībā” tādu ideju īstenošanai, kas paredzētas jauniešu auditorijai. Šoreiz saņemti septiņi pieteikumi, no kuriem Sociālās, izglītības, kultūras un sporta komitejas locekļi atbalstīja visus, šim nolūkam atvēlot 3000 eiro.

“Sporta un kultūras centrs “Zūras”‘ jūnijā realizēs projektu “Radi “RADĒ””, tā veicinot iespēju izstrādāt dizaina priekšmetus, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, un uzzinot, kādas profesijas var apgūt, lai strādātu ar tām. Piešķirtais finansējums – 410,90 eiro.

Tārgales pamatskola 27. maijā īstenos projektu “Tiekas Ventspils novada skolēnu pašpārvaldes”, aktualizējot skolēnu pašpārvalžu nozīmi un norādot, cik būtiskas ir skolēnu sabiedriskās aktivitātes demokrātisko procesu pilnveidē izglītības iestādēs. Piešķirtais finansējums – 497,50 eiro.

Zūru pamatskola oktobrī organizēs novada skolu pašpārvalžu sadraudzības vakaru, tādējādi uzsverot, cik nozīmīga ir komandas saliedēšana un pašpārvalžu sadarbība. Piešķirtais finansējums – 462,99 eiro.

Piltenes pamatskola, realizējot projektu “Piltenes pamatskola skolēnu acīm”, paredzējusi izdot skolas kalendāru 2023. gadam, izmantojot skolēnu zīmējumus, kuros viņi attēlojuši savu mācību iestādi dažādos rakursos. Piešķirtais finansējums – 328,61 eiro.

Biedrība “Maģie suiti” īstenos projektu “Gribam būt pamanāmi!”, iegādājoties aktīvajiem Jūrkalnes jauniešiem T kreklus un cepures, lai viņi būtu labi saskatāmi dažādos pasākumos, tostarp sporta sacensībās. Piešķirtais finansējums – 300 eiro.

Biedrība “MUMS” 11. jūnijā rīkos Ventspils novada jauniešu talanta šovu, ļaujot jauniešiem pašiem organizēt šo pasākumu, paredzētu draudzīgas un atvērtas vides veidošanai sabiedrībā. Piešķirtais finansējums – 500 eiro.

Nodibinājums “Zlēku attīstības fonds” realizēs projektu “Iepazīstam Zlēkas un sakopjam muižas parku”, rosinot jauniešus lietderīgi pavadīt brīvo laiku, līdzdarboties sabiedriskajā dzīvē un informējot viņus par pagasta kultūrvēsturiskajām vietām. Paredzams, ka notiks talkas, tiks sagatavots tūrisma ceļvedis, notiks pārgājiens. Piešķirtais finansējums – 500 eiro.          

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm