Pasniegs apbalvojumus skolēniem un pedagogiem 

Pasniegs apbalvojumus skolēniem un pedagogiem 

2023-05-26, 09.00

31. maijā Tārgales pamatskolā notiks Ventspils novada mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu uzvarētāju svinīgā pieņemšana, ko rīko novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks sadarbībā ar Izglītības pārvaldes vadītāju Ainu Klimoviču.

Šogad apbalvos 49 skolēnus, vienu sporta komandu, kā arī 36 pedagogus, tajā skaitā sporta trenerus. Skolēni saņems apbalvojumus par sasniegumiem starpnovadu un novada mācību priekšmetu olimpiādēs, valsts/reģiona konkursos un sporta sacensībās. Svinīgajā pieņemšanā par ieguldījumu skolēnu spēju un talantu izkopšanā ar naudas balvām sveiks viņu pedagogus. Tradicionāli pasākumā ir aicināti piedalīties un tiek godināti arī skolēnu vecāki.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm