Novadu apmeklē kultūras ministrs

Novadu apmeklē kultūras ministrs

2022-05-25, 16.32

25. maijā vizītes laikā novadā kultūras ministrs Nauris Puntulis apskatīja Popes muižas vēsturisko apbūvi un tikās ar biedrības “Popes muiža” aktīvistiem, kuri pastāstīja par savu veikumu kompleksa sakārtošanā un interjera priekšmetu atjaunošanu, kas paveikta, piesaistot finanšu līdzekļus no dažādiem avotiem, tostarp pašvaldības un valsts.

Jūrkalnē ministru sagaidīja ansambļa “Maģie suiti” dziedātājas un Jūrkalnes pagasta pārvaldes vadītājs Guntars Reķis. Kad izskanēja dziesmas, Nauris Puntulis ar ministra biroja vadītāju Mariku Zeimuli novērtēja Vējturu namu un Vētru muzeja ekspozīciju, savukārt pašvaldības Kultūras nodaļas vadītāja Zane Pamše prezentācijā informēja par kultūras norisēm Ventspils novadā.  

Ministrs uzzināja, kā tiek īstenota reģionālā kultūrpolitika, ar ko Ventspils novads var lepoties, kā pašvaldība atbalsta kultūras aktivitātes, ļaujot novada iedzīvotājiem izpaust savus talantus dažādās jomās.

Ministrs atzinīgi izteicās par novada pašvaldības devumu kultūras jomā un novēlēja veiksmi jaunu pasākumu organizēšanā un darba formu meklēšanā.