Novada seniori satikās Užavā

Novada seniori satikās Užavā

2022-10-10, 08.45

Sirsnīgā noskaņā Užavas tautas namā izskanēja novada senioru saiets. Tajā klātesošos sveica Užavas pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Saiva” un amatierteātra “Maskas” pārstāves, arī novada Senioru padomes vadītāja Māra Kraule un domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Guntis Mačtams, tāpat Užavas pagasta pārvaldes vadītāja Laima Erliha-Štranka. Viņi vēlēja klātesošajiem krāt laimes mirkļus un būt veseliem.

Domes pārstāvis sacīja, ka arī seniori izjutuši kovida laika ierobežojumus, jo “cilvēks ir sociāla būtne un viņam nepieciešama komunikācija”. Lai arī pagaidām nav zināms, kāds būs nākamā gada pašvaldības budžets, Guntis Mačtams izteicās, ka senioriem nekas netikšot atņemts. Proti, viņi, kā ierasts, varēs tikties pasākumā “Sudrabotās melodijas”, piedalīties novada senioru sporta spēlēs un rudens saietā, kā arī doties ekskursijās. To izdzirdējusi, Senioru padomes vadītāja Māra Kraule atzina, ka vienmēr ar lepnumu var teikt vienaudžiem citos novados, ka pie mums seniori vienmēr tiek atbalstīti un novērtēti. Savukārt Māras vietniece Viktorija Rebuka sirsnīgi pateicās visām novada kultūras darbiniecēm, kuras organizē senioru pasākumus, turklāt tie vienmēr ir sagatavoti labā līmenī.

Izskanēja ierosinājums iesaistīties akcijā, adot liela izmēra vilnas zeķes Ukrainas  karavīriem, un tas guva atbalstu, jo novadā ir daudz čaklu rokdarbnieču.

Ar savām pārdomām visus uzmundrināja ventspilnieks Dainis Briedis, stāstot par savām kapteiņa gaitām un atgādinot, ka jaunus mērķus var sasniegt ikvienā vecumā – arī tad, ja esi seniors. Daiņa teikto papildināja Aigara Lasmaņa spēlētās saksofona skaņas. Pēc maltītes saieta dalībnieki apskatīja Užavas jūrmalu un atgriezās tautas namā, lai noklausītos dziedātāja Jāņa Moiseja koncertu, kuru caurvija emocionālas dzejas rindas. Paldies mūsu novada senioriem par dzīvesgudrību un aktīvo iesaistīšanos dažādos sabiedrībai nozīmīgos procesos! Nākamgad novada senioru saiets notiks Ugālē – uz tikšanos! 

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm