Novada florbola turnīrs Puzē

Novada florbola turnīrs Puzē

2019-03-21, 09.46

Komandu sporta veids florbols iepriekšējos gadus bijis populārs Ventspils novadā, taču šogad spēlēt gribētāju skaits bija krietni mazāks: savā starpā spēkiem mērojās trīs komandas. Komandas pārstāvēja spēlētāji no dažādiem pagastiem gan skolēni, gan pieaugušie.

Puzes puišiem cīnīties ar pieredzējušiem pretiniekiem talkā nāca galvenais tiesnesis A. Anderšmits un tiesneša palīgs S. Šteinbergs. Jaunajiem entuziastiem šī bija laba pieredze un iespēja celt savu pašnovērtējumu. Savukārt mums, abiem Puzes pagasta sporta organizatoriem, prieks, ka aug jaunā paaudze, kas aizstāvēs mūsu pagasta godu.
Sacensības notika 16. martā Puzes pamatskolas sporta zālē un, ņemot vērā sporta zāles izmērus, uz laukuma spēlēja trīs spēlētāji un viens vārtsargs. Komandas spēlēja katra ar katru.
Pirmo vietu izcīnīja Blāzmas komanda, kuras sastāvā bija sportisti no Puzes, Piltenes un Ances. Otro vietu izcīnīja Ances komanda, kuras sastāvā bija sportisti no Ances un Popes. Trešo vietu ieguva jaunie entuziasti ar viņu skolotājiem.
Paldies visiem dalībniekiem, kuri piedalījās sacensībās. Paldies par kausiem un medaļām Ventspils novada pašvaldībai.

Puzes pagasta sporta organizators S. Šteinbergs

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm