Noslēdzies video novērošanas kameru iepirkums

Noslēdzies video novērošanas kameru iepirkums

2019-07-15, 16.41

Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta Nr. LLI-258 “Video novērošanas kameru uzstādīšana, veicinot drošības pasākumus Latvijā un Lietuvā’’ (VideoGuard) ietvaros Ventspils novada pašvaldībā ir noslēdzies video novērošanas sistēmu iegādes iepirkums, kurā par uzvarētāju atzīts SIA “Mondot” piedāvājums ar paredzamo līguma summu 7 506,11 eiro bez PVN.
Projekta ietvaros Ventspils novada pašvaldības teritorijā tiks uzstādītas 8 videonovērošanas kameras.
Piltenē viena no kamerām atradīsies Lielās un Dzirnavu ielas krustojumā ielu apgaismojuma stabā ar skatu uz iebraukšanu pilsētā, un tā spēs atpazīt auto numura zīmes. Otra kamera tiks uzstādīta Piltenes pilsētas estrādes teritorijā.
Ventavas ciemā viena kamera tiks uzstādīta Skolas ielā 1 ar skatu uz pārvaldes ēkas stāvlaukumu teritoriju. Ielu apgaismojuma stabā Skolas ielā 8 tiks uzstādīta kamera ar skatu uz Liepu ielu. Tāpat kamera tiks uzstādīta ielu apgaismojuma stabā Liepu ielā 2, lai novērotu skeitparka teritoriju.
Ugālē pie Ugāles autostacijas pieturas apgaismes staba tiks uzstādīta viena video novērošanas kamera ar skatu uz abām autobusa pieturām. Tāpat kamera tiks izvietota pie Ugāles pagasta pārvaldes ēkas stūra ar skatu uz Latvijas pasta un pagasta pārvaldes stāvlaukuma teritoriju, kā arī viena ar skatu uz krustojuma A10 un P123 stūri.
Par publikācijas saturu pilnībā atbild Ventspils novada pašvaldība, un tā nekādos apstākļos nav uzskatāma par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm