“Mājsēdes četrcīņā” iesaistījušies pussimts dalībnieki 

“Mājsēdes četrcīņā” iesaistījušies pussimts dalībnieki 

2021-04-08, 12.41

Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņu sacensībās “Mājsēdes četrcīņa” piedalās vairāk nekā 50 jauno sportistu, informē sporta skolas direktore Jolanta Ziemele, atgādinot, kas tās notiek attālināti no 22. marta līdz 18. aprīlim.

Šāda aktivitāte organizēta, lai uzmundrinātu sporta skolas audzēkņus, kuriem tagad nav iespēju piedalīties klātienes sacensībās un gūt pozitīvas emocijas. Sacensību dalībnieki piecas reizes nedēļā desmit reižu dienā saliec rokas, veic 20 pietupienu, bet 30 reižu – vēdera preses vingrinājums, savukārt plankā noturas 40 sekundes. Jaunieši katru dienu filmē, kā tiek veikti vingrinājumi, viņus atbalsta un konsultē treneri Anna Gulbe, Reinis Ziemelis, Aivars Čaklis un Kaspars Gulbis.

Jolanta Ziemele atklāj, ka jaunieši sacensībās piedalās aizrautīgi, daudziem ir labi rezultāti. Vienam no centīgākajiem būs iespēja tikt pie galvenās balvas – skrituļslidām, kuras izlozēs starp tiem dalībniekiem, kas būs 100% izpildījuši sacensību noteikumus. Citi veiksmīgākie saņems piemiņas kausus un medaļas.

 

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm