Līnijdeju grupa “Margrietiņas” svin 20 gadu jubileju

Līnijdeju grupa “Margrietiņas” svin 20 gadu jubileju

2022-06-13, 09.26

Ugāles tirgus laukumā norisinājās līnijdeju grupas “Margrietiņas” 20 gadu jubilejas koncerts “Viss ir daudz vienkāršāk”, kurā kolektīva dalībnieces dažādos tērpos izdejoja vairākas dejas.

Koncertā pulcējās līnijdeju grupas draugi, radi un atbalstītāji, kā arī viesi sniedza savus priekšnesumus un mīļi sveica jubilāres, sakot labus vārdus un sirsnīgus novēlējumus.

“Man ir brīnišķīgas meitenes, un, ja nebūtu viņu, tad nebūtu šī pasākuma. Man ir patiess prieks, ka meitenes jau 20 gadus ir uzticīgas un mums kopā ir labi, mēs dejojam, priecājamies, svinam svētkus, braucam ekskursijās un esam laimīgas. Es novēlu mums vēl vismaz 10 gadus, ko kopā padejot!” atklāj kolektīva vadītāja Zenta Ķeizare.

Sirsnīgi sveicam Ugāles pagasta līnijdeju grupu “Margrietiņas”, novēlam arī turpmāk dzīvesprieku, raitus deju soļus un radošu garu!

Ingas Andras Leigutes un Aleksandra Hmeļņicka foto

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm