Lieldienu pasākumi Ventspils novadā

Lieldienu pasākumi Ventspils novadā

2023-04-03, 15.15

Aicinām iedzīvotājus apmeklēt Lieldienu pasākumus Ventspils novadā. Būs rotaļas, mīklu minēšana, olu kaujas, šūpošanās un citas aktivitātes. Tiekamies 8. aprīlī Užavā, 9. aprīlī Zlēkās, Ancē, Ugālē, Puzē, Zirās, Jūrkalnē un 10. aprīlī Piltenē, Popē, Usmā un Tārgalē.

Novēlam priecīgas un saulainas Lieldienas!

7. aprīlī
15.00 Ugāles ev. lut. baznīcā – Lielās Piektdienas muzikālā pēcpusdiena.

8. aprīlī
12.00 Užavas tautas nama zaļajā zonā – Lieldienu lustes. Ikvienu gaidīs rotaļas, olu kaujas, olu ripināšana, šūpošanās, radošās darbnīcas un Lieldienu zaķa uzvedums “Kas dēj olas Lieldienās”. Mīļi gaidīts ikviens, līdzi jāpaņem oliņas ripināšanai un olu kaujām.

9. aprīlī
12.00 Zlēku kultūras namā – Lieldienu pasākums. Būs izklaides bērniem, rotaļas, olu ripināšana un olu kaujas.

12.00 Puzes kultūras namā – pasākums “Lieldienu lustes ar zaķi Lūci”. Varēs krāsot un ripināt olas, iet rotaļās un dziedāt Lieldienu dziesmas.

13.00 Ances parkā –  Lieldienu pasākums. Būs radošās darbnīcas maziem un lieliem, mīklu minēšana, olu ripināšana, varēs izstaigāt Zaķa Ancīša olu meklēšanas taku, būs Lieldienu zupa, varēs tikt arī pie kādas pankūkas un dižrauša. Kas vēl? Nāc uz parku un piedalies Lieldienu svinēšanā!

14.00 Ugāles bērnu laukumā – pasākums “Lieldienas klāt”. Notiks kārtīgas Lieldienu lustes ar zaķi Lūci un draugiem, olu ripināšana, krāsošana un kaujas, spēles un radošās darbnīcas.

14.00 Ziru parkā –  Lieldienu jampadracis. Ciemosies truši un kaziņas no Vārves pagasta, būs mīklu minēšana, rotaļas, olu meklēšana un ripināšana, un zaķu sagatavoto uzdevumu pildīšana.

16.00 pie Jūrkalnes tautas nama – Lieldienu lustes. Būs radošās darbnīcas “Palīdzēsim pavasarim”, Lieldienu izrāde “Kā zaķis uz Rīgu brauca pēc skābu kāpostu sēklām”. Pēc izrādes olu kaujas un olu  ripināšana, dažādas stafetes un liela jautrība kopā ar Lieldienu zaķiem.

10. aprīlī
11.00 Usmas pagasta pludmalē – Lieldienu lustes maziem un lieliem (sliktu laikapstākļu gadījumā tautas namā). Lieldienu zaķis aicina nākt uz kopīgām rotaļām un jautriem darbiņiem, līdzi ņemot savu nokrāsoto Lieldienu olu! Būs arī Lieldienu orientēšanās, mīklas, ticējumi un Lieldienu gardumi.

13.00 Tārgales Lībiešu sētā – pasākums “Lieldienu jampadracis”, kurā būs olu ripināšana, olu krāsošana, radošās darbnīcas, dažādas spēles un rotaļas. Ņem līdzi oliņu un piedalies konkursā “Krāšņākā Tārgales ola”.

14.00 Popes kultūras nama iekšpagalmā  –  radošās darbnīcas, olu ripināšana, spēles un rotaļas kopā ar Pirātmeiteni. Plkst. 16.00 kultūras namā Ugāles amatierteātris “Ugāles drāma” rādīs izrādi “Kas krāso olas”. Ņemiet līdzi krāsotas olas! Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums notiks kultūras nama iekštelpās.

15.00 Piltenes centra parkā – Lieldienu lustes. Lieldienu zaķi gaidīs uz rotaļu izrādi „Kā zaķis uz Rīgu brauca pēc skābu kāpostu sēklām” (mākslinieki no Liepājas), būs jautras Lieldienu stafetes, rotaļas, olu kaujas un olu ripināšana, mīklu minēšana un radošās darbnīcas. Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums notiks kultūras namā.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm