Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās

Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās

2023-02-06, 15.49

28. un 29. janvārī Valmierā norisinājās Latvijas čempionāts daudzcīņās visām vecuma grupām. Ventspils novada BJSS pārstāvēja divi audzēkņi U14 vecuma grupā – Elans Bertmanis un Elizabete Katrīna Komisarova.

Elans spraigā cīņā izcīnīja 3. vietu kopvērtējumā un godam nopelnīja Latvijas čempionāta bronzas medaļu. 60 m/b Elanam uzlabots personīgais rekords (rez. 10,15), savukārt augstlēkšanā neizdevās uzrādīt cerēto rezultātu (1,33 m), tāpēc nācās pielikt pūles atlikušajās disciplīnās, lai atgrieztos uz goda pjedestāla. Lodes grūšanā pieklājīgs rezultāts, tāllēkšanā personīgais rekords ar 4,55 m tālu lēcienu. Bronzas medaļas liktenis izšķīrās 1000 m skrējienā, kurā viņš cīņā ar Daugavpils pārstāvi abi noskrēja 3:15, tas ļāva saglabāt 3. pozīciju kopvērtējumā.

Savukārt Elizabete četrās no piecām disciplīnām uzstādīja jaunus personīgos rekordus, kas viņai ļāva spēcīgā konkurencē ierindoties 11. vietā 60 m/b (11,37 sek.),  augstlēkšanā 1,33 m, lodes grūšanā 9,38 m un 800 m 3:02.64.

Apsveicam sportistus ar veiksmīgajiem startiem un vēlam izturību arī turpmāk! Paldies trenerim Kasparam Gulbim par audzēkņu sagatavošanu.
Visi rezultāti apskatāmi LVS mājaslapā: https://athletics.lv/lv/event/39032/competitions#all-results

Jolanta Ziemele
Foto: K. Gulbis un LVS mājaslapas arhīvs

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm