Labdarības pasākums, veltījums Ukrainai “Lai ikviens var atgriezties mājās!”

Labdarības pasākums, veltījums Ukrainai “Lai ikviens var atgriezties mājās!”

2023-02-24, 23.00

Vakars. No debesīm krīt slapjš sniegs, bet cilvēki Popes kultūras nama iekšpagalmā ir sapulcējušies, lai izteiktu atbalstu ukraiņu tautai, kura jau gadu cīnās pret agresoru.

Ukraiņi izrāda apbrīnojamu vienotību, viņi nebaidās no aukstuma, aizstāvot savu valsti, tādēļ arī cilvēki Popē, kas ieradās no daudziem pagastiem, nekurnēja par laikapstākļiem, bet baudīja koncertu, kurā uzstājās gan zināmi mūziķi, gan jaunie izpildītāji. Skanēja arī dzeja, bet pasākumu caurvija rindas no grāmatas “Mazais princis”. Koncerta dalībnieki apliecināja cieņu ukraiņiem, kuri nežēlojas, bet dara visu, lai tuvotos uzvarai.

Daudzi pasākuma apmeklētāji ieradās ar dažādiem ziedojumiem, kas noderēs karā ierautajai tautai. Klausoties dziesmās, varēja padomāt arī par to, cik trausla ir brīvība, kāda ir tās cena, ko latviešiem nozīmē iespēja dzīvot neatkarīgā valstī. Mēs nedrīkstam nogurt no kara, arī tāpēc ir nepieciešamas šādas tikšanās, lai apjaustu savu spēku uz palīdzētu cits citam. Slava Ukrainai, varoņiem slava!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm