Kultūras projektu konkursa otrā kārta

Kultūras projektu konkursa otrā kārta

2021-07-22, 15.45

Ventspils novada pašvaldība izsludina kultūras projektu finansēšanas konkursa otro kārtu, tādējādi atbalstot novada pašvaldības iestādes, kā arī to struktūrvienības, novadā reģistrētas jebkuras juridiskas personas, juridisku personu apvienības, individuālos komersantus, kā arī Valsts ieņēmumu dienestā kā saimnieciskās darbības veicējus reģistrētas fiziskas personas.
Pieteikšanās kultūras projektu konkursam šogad, ņemot vērā valstī noteikto epidemioloģisko situāciju, notiek divās kārtās.

Konkursa 2. kārtā iesniegtos pieteikumus vērtēs Sociālās, izglītības, kultūras un sporta komitejas pārstāvji. Konkursa pasākumu finansējuma fonds ir 4 000 eiro. Viena projekta īstenošanai var piešķirt ne vairāk kā 800 eiro. Projektu iesniegšanas termiņš – 2021. gada 6. augusts.
KONKURSA NOLIKUMS