Jūrkalnes Ugunspļavā sagaidīti vasaras saulgrieži

Jūrkalnes Ugunspļavā sagaidīti vasaras saulgrieži

2022-06-22, 08.15

    Jau trīspadsmito reizi Ventspils novada pašvaldība aicināja 21. jūnijā līgotājus no visas Latvijas tikties Jūrkalnē, lai kopā piedzīvotu saulgriežu nakts burvību. Muzicēja folkroka grupa “Iļģi”, pasākumā piedalījās Rīgas Danču klubs.

Ugunspļavā Ventspils novada folkloras kopas savija vainagus, dziedāja dziesmas, iekūra ugunskuru. Nolaida jūrā ugunsratu, dedzināja pūdeli un grieza ugunsdzirnavas.

Saulgrieži ir laiks, kad daba ir pilnbriedā un cilvēks un daba saplūst vienotā veselumā. Šie svētki ir laiks, kad smelties mūsu senču zināšanas, izjust piederību dabai, kā arī gūt spēkus un enerģiju visai vasarai un gadam.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm