Jūrkalnē pie bibliotēkas uzstādīts vides objekts

Jūrkalnē pie bibliotēkas uzstādīts vides objekts

2022-04-28, 09.00

Iesākumā bija Vārds. Un vārds ir atrodams arī Jūrkalnes bibliotēkā, kas nākamajā gadā svinēs savu simtgadi. Par godu šim notikumam, kā arī tāpēc, lai pagasta iedzīvotājiem un viesiem būtu interesanta vieta, kur nofotografēties, Jūrkalnē atklāts vides objekts “Mana gaisma”.

Stilizētā metāla grāmata diennakts tumšajās stundās ir izgaismota, un tajā ar lāzeru izgriezti vārdi deviņās valodās. Grāmatai līdzās ir soliņš, kur atsēsties, bet pasākumu laikā pie tā būs arī norāde “Bibliotēka”, kas atveidota kā autobusa pieturas nosaukums.

Prieks, ka biedrība “Etniskās kultūras centrs “Suiti”” prasmīgi izmantojusi Ventspils novada pašvaldības projektu konkursā “Mēs savā novadā” iegūtos līdzekļus. Apsveicam ar prasmi strādāt komandā un izgaismot savu pagastu kā tiešā, tā pārnestā nozīmē!