Izsludinās pieteikšanos uz piecu diennakšu nometnēm

2022-05-10, 11.03

Eiropas Sociālā fonda  “SVEIKS UN VESELS VENTSPILS NOVADĀ” projektā Nr. 9.2.4.2/16/I/054 Ventspils novada pašvaldība 16. maijā izsludinās pieteikšanos uz  divām piecu  diennakšu  nometnēm sākumskolas  (1.–4. kl.) bērniem
“Veselīga  dzīvesveida, izglītojoša un atpūtas nometne”.

2022. gada 4.–8. jūlijs; 2022. gada 11.–15. jūlijs.

Divām piecu  diennakšu  nometnēm pamatskolas (5.–9. kl.)  bērniem,  jauniešiem
“Veselīga  dzīvesveida, izglītojoša un atpūtas nometne”

2022. gada 18.–22. jūlijs; 2022. gada 25.–29. jūlijs.

Katrā nometnē 25 dalībnieki.

Nometnēs izglītojošas lekcijas, diskusijas, sarunas par veselīgu uzturu, par dažādām atkarībām un to profilaksi, kā arī dažādas fiziskās aktivitātes – spēles, sacensības, stafetes, pārgājieni u.c.

Nometnes norisināsies viesu namā “Rožkalni”, Puzenieki, Puzes pagasts, Ventspils novads, LV-3613, nometnes vadīs Andra Auza.

Lūdzu sekojiet informācijai Ventspils novada pašvaldības interneta vietnē un facebook kontā.