Izglītības pārvaldes vadītājai pasniedz Atzinības rakstu

Izglītības pārvaldes vadītājai pasniedz Atzinības rakstu

2021-09-01, 19.03

Mūsu Izglītības pārvaldes vadītāja Aina Klimoviča saņēmusi Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu. Tas pasniegts par nozīmīgu ieguldījumu izglītības nozarē un izglītības sistēmas attīstībā.
Aina Klimoviča ir pazīstama kā ļoti enerģiska, atbildīga un erudīta Izglītības pārvaldes vadītāja, kurai ir svarīga katra Ventspils novada izglītības iestāžu apmeklētāja un darbinieka labsajūta. Viņa vienmēr uzsver, cik būtiska ir laba sadarbība ar izglītojamo vecākiem, jo pieaugušo mērķis ir viens – nodrošināt tādu vidi, lai bērns ne tikai iegūtu jaunas zināšanas, bet arī justos saprasts, pieņemts un atbalstīts.

2018. gadā Aina Klimoviča saņēma pašvaldības Goda rakstu. Domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Guntis Mačtams savā pieteikumā norādīja – Izglītības pārvaldes vadītājas darba stila raksturīgākās iezīmes ir radošums, mērķtiecība un sistēmiskums. Aina prasmīgi vada pārvaldi, iedvesmo, pārrauga un motivē izglītības iestāžu kolektīvus, rūpējoties par plānveidīgu iestāžu infrastruktūras sakārtošanu, mūsdienām atbilstīgu mācību materiāli tehnisko līdzekļu iegādi, skolotāju tālākizglītību, sniedz būtisku atbalstu izglītības iestāžu vadītājiem ikdienas darbā un skolu akreditācijas gaitā.

Aina aktīvi un mērķtiecīgi meklē labāko metodiku, lai mācību un audzināšanas process novada izglītības iestādēs notiktu mūsdienīgi, lai mainītos izpratne par mācību procesa organizēšanu un skolēnu mācīšanos. Izglītības pārvaldes vadītāja ir prasīga pret sevi un citiem, bet vienlaikus ļoti saprotoša, pacietīga, zinoša, prot saliedēt, iepriecināt citus, atrodot labus vārdus un skaistas dzejas rindas.

Sveicam Izglītības pārvaldes vadītāju Ainu Klimoviču, novēlot arī turpmāk iedvesmot līdzcilvēkus, rosinot viņus saskatīt gaišo un labo.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm