Ir sākusies pieteikšanās nometnei Kurzemes jauniešiem par uzņēmējdarbības ideju attīstību, kas notiks oktobrī

Ir sākusies pieteikšanās nometnei Kurzemes jauniešiem par uzņēmējdarbības ideju attīstību, kas notiks oktobrī

2023-10-13, 12.00

Nometne jauniešiem vecumā no 13-17 gadiem “Uzņēmējdarbības prasmju attīstība” notiks no 23.-27. oktobrim viesu namā ”Raganas slota” Ventspils novadā.

Nometne paredzēta ikvienam Kurzemes jaunietim, kurš domā, apsver, grib pamēģināt vai plāno kļūt par uzņēmēju, vai arī jau ir uzņēmējdarbības ceļa sākumā un vēlas uzlabot savas prasmes un spējas droši virzīties tālāk. Nometnē paredzētas meistardarbnīcas, grupu darbi, komandu un citas aktivitātes, kurās būs iespēja apgūt dažādas komunikācijas un sadarbības prasmes, biznesa ideju izstrādi un ideju prezentēšanu. Notiks arī ekskursijas uz vairākiem Kurzemes uzņēmumiem.

Dalība nometnē, pateicoties Kurzemes plānošanas reģionam un starptautisko fondu atbalstam, ir bez maksas, taču tā kā vietu skaits ir ierobežots, tad dalībnieku atlase notiks, izvērtējot pieteikuma anketā pausto motivāciju, izvēlēto nākotnes uzņēmējdarbības veidu un citas atbildes. Dalība nometnēs paredzēta jauniešiem, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Kurzemes reģionā.

Nometnes lektoru vidū būs izaugsmes lektore Marija Rasa, apzinātības treneris Zuarguss.

Kurzemes plānošanas reģions nometni rīko, lai veicinātu jaunu, inovatīvu uzņēmējdarbības ideju rašanos un īstenošanu Kurzemē, īpaši inovāciju un rūpniecības jomās.

Lūk, izaugsmes treneres Marijas Rasas aicinājums uz nometni 13-17 gadus jauniem Kurzemes jauniešiem:  https://youtu.be/kx7r-6Liu_g

Nometni “Uzņēmējdarbības prasmju attīstība” organizē SIA ”11humans” sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģionu. Pasākums tiek organizēts Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros.  Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Pieteikuma anketa

Informācijas avots – SIA ”11humans”

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm