Interesantas un izglītojošas koncertlekcijas

Interesantas un izglītojošas koncertlekcijas

2022-05-11, 13.00

Sadarbībā ar SIA “Framest Music” jau otro gadu izmantojam iespēju digitāli piedalīties koncertlekcijās. 3. maijā skolēni noklausījās un pildīja uzdevumus lekcijā  “Es mīlu Tevi, Latvija”, attālināti piedaloties līdzīgā konkursā kā TV spēle. Katrs novads tika izcelts ar kaut ko būtisku, saistošu, kas noteikti mudina iepazīt šo vietu.

 9. klases skolēni pēdējās mācību stundas mūzikā un literatūrā skatījās un pildīja darba lapas un atraktīvus uzdevumus lekcijās “Kino un mūzikas vēsture” un “Dzeja un mūzika”. Skolēni atzina, ka stundas bija interesantas un savādākas, jo lekciju vadītāji virtuāli nogādāja visus gan senajā un mūsdienīgajā kino pasaulē, dziedāja, atskaņoja mūziku no kinofilmām.

 Bet literatūras stundā skolēni devās uz dzejnieku mājām – muzejiem, klausījās dziesmas, kuru tekstu autori ir šie dzejnieki.

Mūsu sadarbība ir labs palīgs stundu dažādošanai, arī skolotājs var  baudīt procesu, kas atvieglo viņa darbu. Katrai nodarbībai ir sagatavotas darba lapas, lai saņemtu atgriezenisko saiti un  varētu arī  skolēnu novērtēt.

  Skolas koordinatore L. Kiršteine