Iepazīstas ar realizētajiem projektiem

Iepazīstas ar realizētajiem projektiem

2021-09-21, 13.44

Novada domes Teritorijas un ekonomikas attīstības komitejas jaunā un vecā sasaukuma deputāti un administrācijas darbinieki devās apskatīt realizētos 2020. gada projektus, kuri saņēma pašvaldības finansējumu projektu konkursos “Mēs savā novadā 2020” un “Solis 2020”.

Projektu konkursā “Mēs savā novadā 2020” tika realizēti vairāki projekti dzīves un vides kvalitātes uzlabošanai Ventspils novadā, kā, piemēram, Popes pagastā – Popes muižas vēsturisko krēslu restaurācija; skice un tehniskais risinājums Popes estrādes ieejas zonas stikla objektam; Puzes pagastā – sporta spēļu nodrošināšana bērniem daudzdzīvokļu māju iekšpagalmā; Puzes pagasta vēsturisko vietu sakopšana, vēstures materiālu apkopošana un digitalizācija; Piltenes pagastā – logi Landzes “Apmācību un pulcēšanās vietai”; Vārves pagastā – zaļās klases izveide pie Zūru pamatskolas; Zlēku pagastā – tūrisma stends pie baznīcas; Karātavu kalna labiekārtošana; Jūrkalnes pagastā – Vējturu nama papildaprīkojums un “Suitu smeķis zem jumta” – aprīkojums brīvdabas pasākumu un tirdzniecības nodrošināšanai.

Savukārt projektu konkursā “Solis 2020” tika realizēti projekti uzņēmējdarbības attīstībai: Ances pagastā – tūrisma pakalpojuma “Dabas mednieka piedzīvojums ar zivīm” izveide “DabaLaba”; Tārgales pagastā – medus fasēšanas iekārtas iegāde “HoReCa” segmentam; karietes ar nolaižamu jumtu iegāde tūrisma piedāvājuma paplašināšanai; Ugāles pagastā – 3D apdrukas iekārta pakalpojuma kvalitātes uzlabošanai; motobloks zemes apstrādei, lai nodarbotos ar lauksaimniecību; Piltenes pagastā – augļu un ogu dehidratora iegāde mājražošanai; Užavas pagastā – celtniecības materiāli saimniecības ēkas izbūvei un keramikas cepļa izveidei; Jūrkalnes pagastā – profesionāla konvencijas cepeškrāsns mājražošanai; tūrisma pakalpojumu uzlabošana, tualešu iegāde; kūpinātava, aukstuma vitrīnas, vakuuma iekārta, gaļas maļamā mašīna mājražošanai, kā arī cepeškrāsns, mikseris, saldētava un piederumi konditorejas ražošanai mājas apstākļos.

Ventspils novada pašvaldība aicina piedalīties projektu konkursos, lai uzlabotu dzīves un vides kvalitāti un veicinātu uzņēmējdarbības attīstību Ventspils novadā!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm