Gūstam pieredzi Kandavā

Gūstam pieredzi Kandavā

2019-09-16, 16.55

Ventspils novada latviešu valodas un literatūras skolotājas devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Kandavas Reģionālo vidusskolu. Kopā ar novada skolotājām braucienā piedalījās arī Ventspils pilsētas skolotājas. Visi – gan novada, gan pilsētas skolas – esam grūtos brīžos lūguši Kandavas kolēģus uzņemt kādu skolēnu savā saimē. Kā tad viņi dzīvo un strādā?

Īsi, strukturēti skolas direktore Elita Laurinoviča pastāstīja par skolas vīziju, mērķiem un misiju, kā arī par to, kā skola virzās uz pārmaiņām. Latviešu valodas un literatūras skolotājas dalījās pieredzē, kā realizēt radošu un produktīvu skolotāju sadarbību, plānojot mācību stundas un audzināšanas darbu pēc jaunā izglītības satura modeļa. Visciešākā sadarbība ir katra priekšmeta skolotājam ar audzinātājiem. Bijām arī silto smilšu terapijas kabinetā un pārliecinājāmies, ka šāda veida atbalsts un terapija ir ļoti nepieciešama hiperaktīviem bērniem. Uzzinājām, kā latviešu valodas un literatūras stundas ietvaros attīsta skolēnos radošumu, jaunradi un kā skolēnu darbus vērtēt.

Izvērtās diskusija par vērtēšanas modeļiem, kā arī strādājām radošajās grupās. Kandavas Reģionālajā vidusskolā gūtās idejas un atziņas varēsim izmantot savā praktiskajā darbībā. Ļoti priecājāmies par harmonisko, mierīgo gaisotni, ko sajutām, tiekoties ar direktori un skolotājām, kā arī redzot skolēnus stundās un satiekot starpbrīžos. Interesants piedzīvojums bija Valodas pagraba apmeklēšana. Skolotājas guva idejas un ierosmi, kā izmantot savas skolas digitālos līdzekļus valodas interesantākai mācīšanai skolā.

Latviešu valodas un literatūras skolotāju
MA vadītāja Māra Plūksna

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm