Diskusija festivālā “LAMPA”: “Vai jaunieši var izglābt pasauli?”

Diskusija festivālā “LAMPA”: “Vai jaunieši var izglābt pasauli?”

2022-06-26, 14.47

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka 2. jūlijā no plkst. 12.00 līdz 13.30, sarunu festivāla “LAMPA” ietvaros, norisināses JSPA diskusija “Vai jaunieši var izglābt pasauli?”. Tās mērķis ir aktualizēt jautājumu par sabiedrības novecošanos un strappaaudžu nevienlīdzības radītajiem izaicinājumiem demokrātijai, kā arī jauniešu aktīvas līdzdalības ietekmi uz politiku. 

Eiropas sabiedrība strauji noveco, kas negatīvi ietekmē ne tikai labklājību un ekonomikas izaugsmi, bet arī vienlīdzīgu paaudžu interešu pārstāvību. Līdz ar to, diskusijas laikā tiks meklētas atbildes uz tādiem jautājumiem kā:

  1. Vai un kā jauniešu izmantotās pilsoniskās tiesības un pienākumi veicina/iznīcina demokrātiju?
  2. Kādi rīki ir jauniešu rokās, lai mainītu pasaules virzību?

Diskusijā piedalīsies:

  • Kristaps Zaļais (Laurenču sākumskolas direktors);
  • Artūrs Mednis (digitālā mārketinga speciālists, aģentūras “New Black” vadītājs);
  •  Randa Ķeņģe (Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta direktores vietniece);
  • Ralfs Eilands (sabiedriski un pilsoniski aktīvs mūziķis).

Diskusiju moderēs: Ieva Strazdiņa – žurnāliste un raidījumu vadītāja (darbojas LTV – gan veidojot iknedēļas izzinošo raidījumu “Revidents”, gan arī veidojot sižetus Rīta “Panorāmai” un vakara “Panorāmai”. Šajā gadā sākusi lasīt ziņas “Radio SWH” ēterā).

Aicinām sarunu klausīties klātienē – uz festivāla “LAMPA” Jaunās skatuves, vai arī pēc pasākuma noskatīties diskusijas ierakstu JSPA sociālo tīklu kontos.

informācijas avots – JSPA Komunikācijas daļa

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm