Deviņi novada pedagogi uzstāsies forumā Kuldīgā

Deviņi novada pedagogi uzstāsies forumā Kuldīgā

2023-03-13, 14.37

Ventspils novada pedagogi 15. martā Kuldīgā piedalīsies Valsts izglītības satura centra īstenotā projekta ”SKOLA 2030” organizētajā pedagogu profesionālās pieredzes forumā.

Pasākuma tēma – ”Caurviju prasmju attīstīšana mācību procesā”. Foruma mērķis ir stiprināt mācību jomu koordinatoru lomu pašvaldībā, kā arī apzināt un veicināt pedagogu pašrefleksiju par savu profesionālo izaugsmi pilnveidotā mācību satura un pieejas īstenošanas kontekstā. No mūsu novada pasākumā par savu darba pieredzi runās deviņi pedagogi.

Mācību jomu koordinatoru un pedagogu saraksts un izstrādāto pieredzes materiālu tēmas:

Nr. p.k.Vārds, uzvārdsIzglītības iestādeMācību jomaTēma
1.Revita KraulePuzes pamatskolaPirmsskolaSadarbības prasmju attīstīšana jaukta vecuma bērnu grupā, tēma ”Tilti mūsu apkārtnē”.
2.Māra PlūksnaUgāles vidusskolaValodu (latviešu)”Mēs lasām kopā” (kritiskā domāšana, 7., 8. klase).
3.Anita KrūmiņaPopes pamatskolaSociālā un pilsoniskāPiedzīvojumu aktivitāte: prasme orientēties dabīgā vidē un noteikt atrašanās vietu, attīstot dažādas caurviju prasmes. Pamatskola – 7., 8. kl.
4.Lienīte ČačePuzes pamatskolaKultūras izpratne un pašizpausme mākslāMinioperas uzvedums ”Kā Tobiass un Fufū ceļoja uz Vīni, lai iepazītu Mocartu”. 4. klase. Attīsta sadarbības prasmi, jaunradi.
5.Aniki ĶeirePiltenes pamatskolaKultūras izpratne un pašizpausme mākslāMūzikas instrumentu izmantošana mūzikas stundās (3. un 4. klase).
6.Ingrīda AnderonePopes pamatskolaKultūras izpratne un pašizpausme mākslā”Radošums un caurviju prasmju iespējas vizuālās mākslas stundās.” Kritiskā domāšana un problēmrisināšana, jaunrade un uzņēmējspējas, pašvadīta mācīšanās, sadarbība, pilsoniskā līdzdalība. Auditorija –pamatskola.
7.Kaspars Gulbis,
Zanda Blumfelde
Ugāles vidusskolaVeselība un fiziskās aktivitātesOrientēšanās prasmes, izmantojot QR kodus (digitālās prasmes, 7.–9. klase).      
8.Sibilla VeģePuzes pamatskolaPlašāka skolēnu izglītības pieredzeCaurviju prasmju apguve un attīstīšana, iesaistot jauniešus dažādos pasākumos, projektos un iniciatīvās. Pilsoniskā līdzdalība, kritiskā domāšana, sadarbība (no 13 gadiem).

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm