Ceļojums Turaidas muzejrezervātā

Ceļojums Turaidas muzejrezervātā

2022-10-10, 16.06

Ugāles vidusskolas 9. klases skolēni 1. oktobrī “Latvijas skolas somas “ietvaros apmeklēja īpaši aizsargājamo kultūras pieminekli – Turaidas muzejrezervātu. Laiks bija nedaudz lietains, bet tas neapstādināja mūs izstaigāt Turaidas pili un pildīt orientēšanās spēles “Tūkstošgades stāsts” uzdevumus. 
Orientēšanās spēle bija veidota kā aktīvs un aizraujošs muzejrezervāta apmeklējuma elements. Spēles uzdevums bija atrast kartē norādītus Turaidas muzejrezervātā objektus un atsevišķus priekšmetus. Spēle bija kā veids, kā vienlaikus iepazīt Latvijas vēsturi un atraktīvi pavadīt laiku muzejā!  Uzdevumi bija par pašu Turaidas pili un tās rezervātu, kā arī par tās leģendām un nostāstiem. Pildot tos, izstaigājām muzeju, uzkāpām līdz Turaidas pils torņa pašai augšai, izbaudījām rudenīgi krāšņo dabas skatu un daudz ko izpētījām.

      Darbojoties programmā, tika veicinātas prasmes strādāt komandā, pašiem vadīt un organizēt savu darbu. Pilī mūs uzņēma ļoti laipni, smaidīgi muzeja darbinieki, mums bija pasakaina gide. Izrādās, ka arī mēs bijām iepatikušies, jo gide zvanīja skolas direktorei, lai pateiktos par aktīvajiem, foršajiem jauniešiem. Kopumā mēs izbaudījām laiku un ekspedīcija tiešām patika!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm